Ochrana osobních údajů

VYHLÁSENIE O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Martin Schliegsbier, prevádzkovateľ eshopov www.hs-sport.cz a www.svetkilpi.cz, prehlasuje, že všetky osobné údaje sú prísne dôverné a sú chránené zákonom č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov.

 


 

ÚDAJE, KTORÉ ZHROMAŽĎUJEME

Pre realizáciu objednávky na našich weboch, či registráciu do obchodného systému, potrebujeme od Vás poskytnúť nasledujúce osobné údaje: meno a priezvisko, email, telefónne číslo, fakturačnú adresu, prípadne dodaciu adresu, pokiaľ nie je zhodná s fakturačnou. Ďalej potom evidujeme Vaše obchodné transakcie u nás.

Pre prihlásenie k odberu noviniek (newslatteru) potrebujeme poskytnúť len Vašu emailovú adresu.

Pri využití formuláre pre "Otázka na predajcu" je vyžadované uviesť Váš mail a telefónny kontakt, aby sme Vám mohli následne odpovedať.

 


 

NA ČO ÚDAJE POUŽÍVAME

Poskytnuté informácie slúžia pre realizáciu obchodnej transakcie na našich weboch, čo zahŕňa spracovanie objednávok, uzavretie zmluvy, následnej dodávky tovaru, či komunikáciu. V prípade odberu noviniek (newslatterů), slúži len pre zasielanie noviniek a akcií, ktoré prebiehajú na našich eshopoch, alebo kamenných predajniach. Od zasielanie noviniek sa dá kedykoľvek odhlásiť kliknutím na odkaz v emailu, alebo priamo na webe. Tiež je možnosť zaslať žiadosť o odhlásenie na zákaznícky email info@hs-sport.cz , alebo info@svetkilpi.cz .

 


 

PRISTUP K OSOBNÝM ÚDAJOM A ICH EDITÁCIA

Všetky osobné údaje, ktoré ste nám poskytli pri vyplnení registračného formulára, môžete editovať vo Vašom užívateľskom profile. Ak ste u nás vytvorili objednávku bez registrácie, môžete svoje údaje zmeniť buď telefonicky na číslach 605 261 513, 736 160 849, alebo prostredníctvom emailu info@hs-sport.cz , info@svetkilpi.cz .

 


 

PO AKÚ DLHÚ DOBU SÚ INFORMÁCIE UCHOVÁVANÉ

Všetky informácie, ktoré nám svojím súhlasom poskytnete sú u nás uchovávané po dobu 3 rokov. Potom sú z našej databázy buď zmazané, alebo v prípade Vaše súhlasu predĺžené na nasledujúce 3 roky.

 

 

Prečo HS-SPORT?
Zákazníkov odporúča reálne recenzie našich zákazníkov
Doprava zdarma pri nákupe nad 75 EUR
Expedícia do 24h široký výber skladom

  

BEST PRICE
Výměna dárků
Zásilkovna

GLAMI
Glami

DARE2B

Kilpi