Veľkostné tabuľky

 

Aby sme Vám pomohli čo najlepšie s výberom správnej veľkosti oblečenia, začali sme všetko čo máme skladom na našich predajniach pre Vás premeriavať. Všeobecné tabuľky od výrobcov, sú často len orientačné a nemožno sa podľa nich 100% riadiť. Avšak aj napriek tomu vždy počítajte s nejakou toleranciou (cca ± 1-2cm).

U elastických spodných lemov, či pasov je udávané rozmedzie, kedy nižšie číslo udáva nameranú hodnotu "v pokoji" a vyššie číslo v maximálnom natiahnutí.

Veľkostné tabuľky nájdete vždy v detaile produktu v záložke "Tabuľka veľkostí", ktorá sa nachádza hneď vedľa popise produktu (obrázok 1).

Alebo stačí kliknúť na odkaz "Tabuľka veľkostí", ktorý je hneď vpravo hore, nad výberom varianty (viď. Obrázok2) a budete nasmerovanie priamo do záložky "Tabuľka veľkostí".

 

Obrázok 1   Obrázok 2
Tabuľka veľkostí hs-sport.sk   Tabuľka veľkostí hs-sport.sk

 

 


  

  

Pri produktoch značky Bushman, ktoré sú skladom iba externe a nemáme teda možnosť osobného premeranie, sú vložené veľkostnej tabuľky priamo od výrobcu.

 

 

 Na špeciálnu veľkostnú tabuľku tiež narazíte u obuvi značky Crocs. Topánky Crocs si pořizujte v rovnakej veľkosti ako ste zvyknutí v európskom číslovania.

 

 
 Bushman veľkostná tabuľka   Crocs veľkostná tabuľka  
Veľkostné tabuľky
BUSHMAN
  Veľkostné tabuľky
 CROCS
 

 


 

 

Ak u produktu nenájdete veľkostnú tabuľku, pretože sme tovar ešte nestihli premerať. Alebo potrebujete poznať iné miery, ako sú v tabuľke uvedené, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Radi Vám všetko premeriame, či poradíme s výberom vhodného oblečenia.

Môžete nás kontaktovať na našich telefónnych číslach 605 261 513 (predajňa Vrchlabí), 736 160 849 (predajňa Trutnov), alebo na našom zákazníckom emailu:

 

 

 email info@hs-sport.sk

 
       

 

 

Kilpi

½