Veľkostné tabuľky

 

Aby sme Vám pomohli čo najlepšie s výberom správnej veľkosti oblečenia, začali sme všetko, čo máme skladom na našich predajniach pre Vás premeriavať. Všeobecné tabuľky od výrobcov, sú často len orientačné a nemožno sa podľa nich 100% riadiť. Avšak aj napriek tomu vždy počítajte s nejakou toleranciou (cca ± 1-2cm).

U elastických spodných lemov, či páse je udávané rozmedzie, kedy nižšie číslo udáva nameranú hodnotu "v pokoji" a vyššie číslo v maximálne natiahnutie.

Veľkostné tabuľky nájdete vždy v detaile produktu v záložke "Tabuľka veľkostí", ktorá sa nachádza hneď vedľa popise produktu (obrázok 1).

Alebo stačí kliknúť na odkaz "Tabuľka veľkostí", ktorý je hneď vpravo hore, nad výberom varianty (viď. Obrázok2) a budete nasmerovaný priamo do záložky "Tabuľka veľkostí".

 

Obrázok 1   Obrázok 2
Tabuľka veľkostí hs-sport.sk   Tabuľka veľkostí hs-sport.sk

 

 


 

 

Pri produktoch značky Bushman, ktoré sú skladom iba externe a teda nemáme možnosť osobného premerania, sú vložené veľkostné tabuľky priamo od výrobca.

 

 

Na špeciálnu veľkostnú tabuľku tiež narazíte u obuvi značky Crocs. Topánky Crocs si kupujte v rovnakej veľkosti ako ste zvyknutí v európskom číslovaní.

 

 
Bushman veľkostná tabuľka   Crocs veľkostná tabuľka  
Veľkostné tabuľky
BUSHMAN
  Veľkostné tabuľky
CROCS
 

 


 

 

Ak u produktu nenájdete veľkostnú tabuľku, pretože sme tovar ešte nestihli premerať, alebo potrebujete iné miery, ako sú v tabuľke uvedené, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Radi Vám všetko premeriame, či poradíme s výberom vhodného oblečenia.

Môžete nás kontaktovať na našich telefónnych číslach +420 499 940 001 (predajňa Vrchlabí), +420 499 940 005 (predajňa Trutnov), alebo na našom zákazníckom emailu:

 

 

email info@hs-sport.sk

 
       

 

 

Prečo HS-SPORT?
Zákazníkov odporúča reálne recenzie našich zákazníkov
Doprava zdarma pri nákupe nad 75 EUR
Expedícia do 24h široký výber skladom

  

Akce
Zásilkovna
Soutěž s Kilpi

GLAMI
Glami